Vloerkleed Upton 9191 - 160 x 230 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 250,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Upton 9191 - 160 x 230 cm
Karpet kleur 9191: 380.000 punten/m²; poolhoogte 9 mm; totaalgewicht 2650 g/m²; samenstelling 50% polyester / 50% polypropyleen (heatset); Collectie Karpetten 2024; verpakkingsafmetingen 160×16×16 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5414452967791 |
| Prijs | € 250,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 9191 |
| Maat | 160 x 230 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 160 cm |
| Model | Upton |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Upton 9191 - 160 x 230 cm
€ 250,00
