Vloerkleed Ulva 173 - 170 x 230 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 1.095,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Ulva 173 - 170 x 230 cm
Eigenschappen: kleur 173; vlakgeweven; 100% wol; Collectie Karpetten 2024; verpakkingsafmetingen 170 × 19 × 19 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 302070 |
| Prijs | € 1.095,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 173 |
| Maat | 170 x 230 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Model | Ulva |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Ulva 173 - 170 x 230 cm
€ 1.095,00
