Vloerkleed Twilight 8822 - 200 x 290 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 539,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Twilight 8822 - 200 x 290 cm
Karpet kleur 8822, 80.000 punten/m², poolhoogte 50 mm, gewicht 3.900 g/m², 100% polypropyleen (heatset), Collectie Karpetten 2024. Verpakking 200×26×26 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5414452212587 |
| Prijs | € 539,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 8822 |
| Maat | 200 x 290 cm |
| Lengte | 290 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Model | Twilight |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Twilight 8822 - 200 x 290 cm
€ 539,00
