Table Suri 220x100 Natural

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 649,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Table Suri 220x100 Natural
Eettafel Suri heeft een bijzonder tafelblad dat een beetje tabs toeloopt en is samengesteld uit stroken teakhout. Deze is verkrijgbaar in het zwart, of een lichtere kleur hout. De verschillende stroken hout geven de tafel een mooie kleurschakering en daarmee een levendig karakter. De poten van deze eettafel zijn van zwart metaal, wat Suri een stoer uiterlijk geeft. Suri eettafel is er in verschillende praktische maten en in twee kleuren.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548048539 |
| Prijs | € 649,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Zwart Materiaal onderstel: Metaal Type onderstel meubel: Standaard tafelpoot Basiskleur: Bruin Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Hoogte poot (cm): 73 Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 100 Materiaal: Teak Geschikt voor aantal personen: 7 Voorgemonteerd: No Geschikt voor ruimte: Woonkamer Serienaam: SURI Vorm: Rechthoekig Afwerking tafelblad: Onbewerkt Materiaal tafelblad: Teak Hout Type tafel: Eettafel |
| Materiaal | Teak |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Table Suri 220x100 Natural
€ 649,00
