Table Raku Brown Black

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 449,00
Niet op voorraad
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Table Raku Brown Black
De Raku tafel is een veelzijdige toevoeging aan elke woonruimte. Geïnspireerd door een mix van vintage en moderne esthetiek sluit deze eenvoudige tafel met zijn ronde trompetvoet naadloos aan bij diverse interieurstijlen. De tafel heeft een tafelblad van houtfineer, verkrijgbaar in naturel en bruinzwart. Deze tafel is gemaakt van verschillende materialen, waaronder MDF met houtfineer en metaal, waardoor hij zowel stijlvol als stevig is. Â
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548073906 |
| Prijs | € 449,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Zwart Materiaal onderstel: Metaal Type onderstel meubel: Massief Basiskleur: Bruin Bevat MDF: Ja Inclusief lade(s): Nee Meubel afwerking: Fineer Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Hoogte poot (cm): 72 Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 130 Materiaal: MDF Geschikt voor aantal personen: 4 Voorgemonteerd: nee Product diameter (cm): 110 Geschikt voor ruimte: Eetkamer Serienaam: RAKU TABLE Vorm: Rond Uitschuifbaar tafelblad: Nee Afwerking tafelblad: Fineer Materiaal tafelblad: MDF,Teak fineer Type tafel: Eettafel |
| Materiaal | MDF |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 110 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 75 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Table Raku Brown Black
€ 449,00
