Vloerkleed Spectrum 5666 - 240 x 300 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 685,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Spectrum 5666 - 240 x 300 cm
Tapijt kleur 5666 — 250.000 punten/m², poolhoogte 25 mm, totaalgewicht 3.900 g/m². Samenstelling 60% polyester / 40% polypropyleen (heatset). Collectie Karpetten 2024. Verpakking 240×23×23 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5414452779967 |
| Prijs | € 685,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 5666 |
| Maat | 240 x 300 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 240 cm |
| Model | Spectrum |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Spectrum 5666 - 240 x 300 cm
€ 685,00
