Sofa Polly Teddy Ivory

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 749,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Sofa Polly Teddy Ivory
Wauw, wat is Polly een fijne, in het oog springende sofa! De ronde, organische vormen van de zitting en het rugkussen zijn bijzonder fraai vormgegeven. De combinatie van de vorm en de beschikbare kleuren zorgt dat je met Polly een heus interieurstatement maakt.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548065628 |
| Prijs | € 749,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Verstelbare rugleuning: Nee Materiaal onderstel: Metaal Type onderstel meubel: Frame Basiskleur: Beige Colour Fastness: 45050 Afneembare hoes: Nee Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 25 Hoogte verstelbaar: Nee Inclusief hocker: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Onderhoudsadvies: Gebruik voor het verwijderen van vlekken een vochtige doek, geen (chemische) schoonmaakmiddelen. Plaats het meubel niet in direct zonlicht of bij de verwarming. Voorkom krassen door viltglijders te gebruiken. Martindale: 40000 Materiaal: Stof Patroon: Effen Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Aantal zitplekken: 2 Kleur zitting: Off white Zitdiepte (cm): 50 Zithoogte (cm): 42 Materiaal zitting: Polyester Zitbreedte (cm): 125 Serienaam: POLLY SOFA Materiaal vulling: Koudschuim |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 71.5 cm |
| Breedte | 125 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Sofa Polly Teddy Ivory
€ 749,00
