Sofa Noxx

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 1.049,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Sofa Noxx
De Noxx-serie combineert modern design met ultiem comfort in perfecte harmonie. Deze collectie, bestaande uit een bank, hocker en poef, is verkrijgbaar in elegante witte of beige tinten en bekleed met een zachte teddy stof die een luxueuze uitstraling geeft. Met zijn organische vormen en bijna gewichtloze uitstraling brengt Noxx een verfijnde sfeer in elke ruimte.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548085305 |
| Prijs | € 1.049,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Verstelbare rugleuning: Nee Materiaal onderstel: MDF Type onderstel meubel: Massief Bevat MDF: Ja Type bank: 2,5-zits Afneembare hoes: Nee Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 22 Meubel afwerking: Gestoffeerd Hoogte verstelbaar: Nee Inclusief hocker: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 300 Onderhoudsadvies: Gebruik voor het verwijderen van vlekken een vochtige doek, geen (chemische) schoonmaakmiddelen. Plaats het meubel niet in direct zonlicht of bij de verwarming. Voorkom krassen door viltglijders te gebruiken. Martindale: 25000 Materiaal: Polyester Voorgemonteerd: ja Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Aantal zitplekken: 2,5 Kleur zitting: Wit Zitdiepte (cm): 75 Zithoogte (cm): 43 Materiaal zitting: Polyester Zitbreedte (cm): 115 Serienaam: NOXX SOFA Materiaal vulling: PU Schuim |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | White |
| Lengte | 115 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 73 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Sofa Noxx
€ 1.049,00
