Sideboard Webster high

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 449,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Sideboard Webster high
Webster is een perfecte combinatie van duurzaamheid en verfijning. Gemaakt van een gerecycled teakhout en stevige ijzeren poten, straalt deze collectie tijdloze charme uit in een rijke, donkere chocoladetint. Wat Webster echt onderscheidt is het unieke teakpatroon, dat een vleugje originaliteit toevoegt aan je ruimte.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548082250 |
| Prijs | € 449,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Materiaal onderstel: Ijzer Type onderstel meubel: H-poot Type kast: Dressoirs Basiskleur: Bruin Bevat MDF: Nee Type deur: Schuifdeur Aantal lades: 3 Meubel afwerking: Gelakt (diverse kleuren) Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 50 Materiaal: Teak Voorgemonteerd: nee Geschikt voor ruimte: Eetkamer,Woonkamer Serienaam: WEBSTER SIDEBOARD |
| Materiaal | Teak |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 35 cm |
| Breedte | 135 cm |
| Hoogte | 82 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Sideboard Webster high
€ 449,00
