Side Table Timpa Marble White

Omschrijving / Side Table Timpa Marble White
Hoe stijlvol wil je jouw interieur maken? Met bijzettafeltje Timpa is dat klusje in één klap geklaard. Tafeltje Timpa is met zijn witte of groene marmeren tafelblad namelijk op en top chic. Vooral in combinatie met dat bijzondere messingkleurige onderstel. Deze marmeren bijzettafel past in veel verschillende woonstijlen.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548032071 |
| Prijs | € 119,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Goud Materiaal onderstel: Metaal Type onderstel meubel: Frame Basiskleur: Wit Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Hoogte poot (cm): 52.50 Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 10 Materiaal: Massief marmer Geschikt voor aantal personen: 2 Voorgemonteerd: No Product diameter (cm): 44.50 Geschikt voor ruimte: Woonkamer Serienaam: TIMPA Vorm: Rond Afwerking tafelblad: Onbewerkt Materiaal tafelblad: Marmer Type tafel: Bijzettafel |
| Materiaal | Solid marble |
| Kleur | White |
| Lengte | 44.5 cm |
| Breedte | 44.5 cm |
| Hoogte | 54 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Side Table Timpa Marble White
€ 119,00
