Side Table Tanda

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 149,00
Niet op voorraad
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Side Table Tanda
De Tanda bijzettafel heeft een marmeren tafelblad dat perfect samengaat met de warme, bruine acaciahouten poten, die voor een verbluffende uitstraling zorgen. Het organische, ovale ontwerp van de massief houten poten voegt een vleugje verfijning toe. Deze bijzettafel is een prachtige toevoeging aan elke ruimte en combineert modern design met de warmte van de natuur.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548081888 |
| Prijs | € 149,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Bruin Materiaal onderstel: Acaciahout Type onderstel meubel: Standaard tafelpoot Basiskleur: Beige Bevat MDF: Nee Inclusief lade(s): Nee Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Hoogte poot (cm): 36 Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 10 Materiaal: Massief marmer Voorgemonteerd: nee Geschikt voor ruimte: Woonkamer Serienaam: TANDA SIDE/COFFEE TABLE Vorm: Organisch Uitschuifbaar tafelblad: Nee Afwerking tafelblad: Marmer look Materiaal tafelblad: Marmer Type tafel: Bijzettafel |
| Materiaal | Solid marble |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 56 cm |
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 39 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Side Table Tanda
€ 149,00
