Side table Sven S Ivory

Omschrijving / Side table Sven S Ivory
De Sven bijzettafel is een chique toevoeging aan je interieur. Deze metalen trommeltafel, versierd met trendy kleuren, heeft een rond silhouet met stijlvolle lijnen en een kegelvormige voet. Hij is gemaakt van metaal en straalt eigentijdse elegantie uit. Â
Reviews
Schrijf uw eigen review
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548082434 |
| Prijs | € 79,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Beige Materiaal onderstel: Ijzer Basiskleur: Beige Inclusief lade(s): Nee Meubel afwerking: Gepoedercoat (diverse kleuren) Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 8 Materiaal: Ijzer Voorgemonteerd: ja Product diameter (cm): 25 Geschikt voor ruimte: Gang,Woonkamer Serienaam: SVEN SIDE/COFFEE TABLE Vorm: Rond Uitschuifbaar tafelblad: Nee Afwerking tafelblad: Gepoedercoat (diverse kleuren) Materiaal tafelblad: IJzer Type tafel: Bijzettafel |
| Materiaal | Iron |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 25 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 36 cm |
Side table Sven S Ivory
€ 79,00
