Side Table Quinn Natural

Omschrijving / Side Table Quinn Natural
Als je die warme sfeer van een jaren 70 interieur in huis wil halen, zit je goed met de Dutchbone Quinn. Deze opvallende salon- en bijzettafel nemen je namelijk meteen terug naar die tijd. Ten eerste door de karakteristieke vorm. Daarnaast geeft de print van het wortel- of walnoothoutfineer in combinatie met de hoogglans coating een excentriek tintje, dat het retro gevoel compleet maakt. Zo verandert je interieur al snel in een knusse plek, a place to warm your soul.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548101852 |
| Prijs | € 249,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Plywood |
| Kleur | Natural |
| Lengte | 46 cm |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 51 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Side Table Quinn Natural
€ 249,00
