Side table Lars Green

Omschrijving / Side table Lars Green
De ronde vormen en trendy kleuren van bijzettafel Lars geven elke ruimte een stijlvolle uitstraling. De bijzettafel is gemaakt van slank metaal, de boven- en onderkant hebben een uniek ontwerp van halve bollen, terwijl een centrale hele bol een vleugje flair toevoegt. Omarm de perfecte mix van stijl en functionaliteit met de Lars bijzettafel. Â
Reviews
Schrijf uw eigen review
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548082380 |
| Prijs | € 129,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Groen Materiaal onderstel: Metaal Type onderstel meubel: Massief Basiskleur: Groen Bevat MDF: Nee Inclusief lade(s): Nee Meubel afwerking: Gepoedercoat (diverse kleuren) Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 10 Materiaal: Metaal Voorgemonteerd: nee Product diameter (cm): 31 Geschikt voor ruimte: Woonkamer Serienaam: LARS SIDE/COFFEE TABLE Vorm: Rond Uitschuifbaar tafelblad: Nee Afwerking tafelblad: Gepoedercoat (diverse kleuren) Materiaal tafelblad: Metaal Type tafel: Bijzettafel |
| Materiaal | Metal |
| Kleur | Green |
| Lengte | 31 cm |
| Breedte | 31 cm |
| Hoogte | 59 cm |
Side table Lars Green
€ 129,00
