Side Table Kourdebour (Set of 2)

Omschrijving / Side Table Kourdebour (Set of 2)
De Kourdeboer bijzettafelset heeft een elegant zwart leliebladvormig tafelblad, gemaakt van stevig aluminium. Met hun tijdloze ontwerp zijn deze tafels gemaakt om lang mee te gaan, dankzij de kwaliteit van aluminium. Ze worden ondersteund door drie afgeronde poten en belichamen stijl. Â
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548081901 |
| Prijs | € 219,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Zwart Materiaal onderstel: Aluminium Type onderstel meubel: Standaard tafelpoot Basiskleur: Beige Bevat MDF: Nee Inclusief lade(s): Nee Meubel afwerking: Gepoedercoat (diverse kleuren) Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Hoogte poot (cm): 40 Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 15 Materiaal: Aluminium Voorgemonteerd: nee Product diameter (cm): 60 Geschikt voor ruimte: Woonkamer Serienaam: KOURDEBOER SIDE/COFFEE TABLE Vorm: Rond Uitschuifbaar tafelblad: Nee Afwerking tafelblad: Gepoedercoat (diverse kleuren) Materiaal tafelblad: Aluminium Type tafel: Bijzettafel |
| Materiaal | Aluminum |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 41 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Side Table Kourdebour (Set of 2)
€ 219,00
