Side Table Karula High

Omschrijving / Side Table Karula High
Karula is een harmonieuze mix van natuurlijke designelementen. Het keramische tafelblad heeft een prachtige travertin-look en sluit moeiteloos aan bij het metalen onderstel. De rustgevende beige tint en de organische ronde vorm maken deze serie een perfecte toevoeging aan je leefruimte.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548081796 |
| Prijs | € 209,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Beige Materiaal onderstel: Ijzer Type onderstel meubel: Massief Basiskleur: Beige Bevat MDF: Nee Inclusief lade(s): Nee Meubel afwerking: Gepoedercoat (diverse kleuren) Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Hoogte poot (cm): 44 Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 20 Materiaal: Ijzer Geschikt voor aantal personen: 1 Voorgemonteerd: nee Product diameter (cm): 60 Geschikt voor ruimte: Woonkamer Serienaam: KARULA SIDE/COFFEE TABLE Vorm: Rond Uitschuifbaar tafelblad: Nee Materiaal tafelblad: Keramiek Type tafel: Bijzettafel |
| Materiaal | Iron |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 47 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Side Table Karula High
€ 209,00
