Side Table Frost Copper

Omschrijving / Side Table Frost Copper
Bijzettafel Frost is het perfecte bijzettafeltje voor jong en oud, het past door zijn tijdloze design en bescheiden afmeting in elk interieur. Het metalen tafeltje heeft een mooi rond blad met een opstaande rand. Tafel Frost is verkrijgbaar in drie moderne kleuren, wit, donker grijs en ‘tangerine’, de zonnige kleur van mandarijnen! Wie wil deze bijzettafels nu niet meteen in huis hebben?
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548030794 |
| Prijs | € 79,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Goud Materiaal onderstel: Metaal Type onderstel meubel: Driepoot Basiskleur: Koper Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Hoogte poot (cm): 43 Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 10 Materiaal: Metaal Geschikt voor aantal personen: 2 Voorgemonteerd: No Product diameter (cm): 39 Geschikt voor ruimte: Woonkamer Serienaam: FROST Vorm: Rond Afwerking tafelblad: Gelakt (diverse kleuren) Materiaal tafelblad: Metaal Type tafel: Bijzettafel |
| Materiaal | Metal |
| Kleur | Copper |
| Lengte | 39 cm |
| Breedte | 39 cm |
| Hoogte | 45 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Side Table Frost Copper
€ 79,00
