Side Table Fabio Natural

Omschrijving / Side Table Fabio Natural
Bijzettafel Fabio valt niet alleen op door zijn ronde vorm en hoge poten maar ook door het fraaie sterpatroon dat de houtnerf in het blad maakt. Dit fraaie ronde bijzettafeltje van hout is er in verschillende kleuren. Bijzetter Fabio is onderdeel van een serie tafels en ook verkrijgbaar als koffietafel en eettafel in twee maten.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548060234 |
| Prijs | € 119,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Beige Materiaal onderstel: Eikenhout Type onderstel meubel: Standaard tafelpoot Basiskleur: Bruin Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Hoogte poot (cm): 48 Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 20 Materiaal: Hout Geschikt voor aantal personen: 1 Voorgemonteerd: No Product diameter (cm): 50 Geschikt voor ruimte: Woonkamer Serienaam: FABIO SIDE TABLE Vorm: Rond Afwerking tafelblad: Fineer Materiaal tafelblad: Eiken fineer Type tafel: Bijzettafel |
| Materiaal | Wood |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 50 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Side Table Fabio Natural
€ 119,00
