Side Table Drop Set Of 2

Omschrijving / Side Table Drop Set Of 2
Met lichte eikenhouten poten, een strak minimalistisch ontwerp en een elegante ronde vorm, vormen deze bijzettafel set een perfecte aanvulling voor een Scandinavisch interieur. Je kunt de kleinere tafel gedeeltelijk onder de grotere schuiven voor een speelse uitstraling, of ze juist apart van elkaar gebruiken!
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548025295 |
| Prijs | € 259,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Beige Materiaal onderstel: Hout Basiskleur: Wit Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 15 Materiaal: Hout Geschikt voor aantal personen: 1 Voorgemonteerd: No Geschikt voor ruimte: Woonkamer Serienaam: DROP Vorm: Ovaal Afwerking tafelblad: Gelakt (diverse kleuren) Materiaal tafelblad: Hout Type tafel: Salontafel |
| Materiaal | Wood |
| Kleur | White |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 40 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Side Table Drop Set Of 2
€ 259,00
