Vloerkleed Schemering 6699 - 300 x 400 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 1.065,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Schemering 6699 - 300 x 400 cm
Vloerkleed kleur 6699, 80.000 punten/m²; poolhoogte 50 mm; totaalgewicht 3.900 g/m²; 100% polypropyleen (heatset); Collectie Karpetten 2024; verpakking 300×32×32 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5414452853582 |
| Prijs | € 1.065,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 6699 |
| Maat | 300 x 400 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Model | Schemering |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Schemering 6699 - 300 x 400 cm
€ 1.065,00
