Vloerkleed Olympus 5000 - 200 x 300 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 825,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Olympus 5000 - 200 x 300 cm
Karpet kleur 5000 — flatweave constructie; 100% wol; totaalgewicht 1.200 g/m². Collectie Karpetten 2024. Verpakkingsafmetingen: 200 × 13 × 13 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5412697463726 |
| Prijs | € 825,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 5000 |
| Maat | 200 x 300 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Model | Olympus |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Olympus 5000 - 200 x 300 cm
€ 825,00
