Vloerkleed Olympus 4000 - 250 x 350 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 1.199,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Olympus 4000 - 250 x 350 cm
Flatweave-tapijt, kleur 4000; geen pool; totaalgewicht 1200 g/m²; 100% wol; Collectie Karpetten 2024. Verpakking: 250 × 14 × 14 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5412697449577 |
| Prijs | € 1.199,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 4000 |
| Maat | 250 x 350 cm |
| Lengte | 350 cm |
| Breedte | 250 cm |
| Model | Olympus |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Olympus 4000 - 250 x 350 cm
€ 1.199,00
