Vloerkleed Marshall 6242 - 120 x 170 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 165,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Marshall 6242 - 120 x 170 cm
Tapijt 6242 — 25 mm poolhoogte, 212.000 punten/m², 3.200 g/m², 100% heatset polypropyleen. Collectie Karpetten 2025. Verpakkingslengte 120 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5414452870503 |
| Prijs | € 165,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 6242 |
| Maat | 120 x 170 cm |
| Lengte | 170 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Model | Marshall |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Marshall 6242 - 120 x 170 cm
€ 165,00
