Vloerkleed Mad Men 8929 - 170 x 240 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 645,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Mad Men 8929 - 170 x 240 cm
Tapijt kleur 8929, platgeweven; totaalgewicht 1500 g/m²; samenstelling 100% polyester; Collectie Louis de Poortere 2024. Verpakking 170 × 15 × 15 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5420073314456 |
| Prijs | € 645,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 8929 |
| Maat | 170 x 240 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Model | Mad Men |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Mad Men 8929 - 170 x 240 cm
€ 645,00
