Vloerkleed Luna 8000 - 300 x 400 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 1.089,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Luna 8000 - 300 x 400 cm
Elegant tapijt, kleur 8000. Poolhoogte 40 mm, gewicht 3.550 g/m². Samenstelling: 100% polyester. Collectie: Karpetten 2024. Verpakkingsafmetingen: 300 × 29 × 29 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5400539636827 |
| Prijs | € 1.089,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 8000 |
| Maat | 300 x 400 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Model | Luna |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Luna 8000 - 300 x 400 cm
€ 1.089,00
