Lounge Chair Wyatt Wax Leather Cognac

Omschrijving / Lounge Chair Wyatt Wax Leather Cognac
Geniet van een ontspannen moment in de Dutchbone Wyatt. Dankzij het grote zitoppervlak kruip je namelijk heerlijk weg in deze fauteuil. De ronde vormen, die tot in de pootjes zijn doorgetrokken, geven een warme uitstraling en rijkelijk gevoel. Daarnaast draait het bij dit meubel om de details, zoals de diepe naden in de zitting en de gestikte vlakken aan de voorzijde. Dit geeft een speels effect en vormt een knipoog naar interieurs uit vervlogen tijden.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548099630 |
| Prijs | € 1.499,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Cow leather |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 101 cm |
| Breedte | 87 cm |
| Hoogte | 70.5 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Wyatt Wax Leather Cognac
€ 1.499,00
