Lounge Chair Washington

Omschrijving / Lounge Chair Washington
Met de Dutchbone Washington maak je de zithoek extra sfeervol. Het mangohouten frame is voorzien van een diepe, walnootkleur die prachtig afsteekt tegen de lichte kleur van de kussens. Deze liggen los in het frame en hebben een comfortabele zit. Bovendien voelen ze heerlijk aan door de zachte stof, met daarin een subtiel patroon van geweven lijnen. De leren armleuningen vormen daarnaast een leuk detail en maken de stoel net even anders dan anders.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548099616 |
| Prijs | € 749,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 67 cm |
| Hoogte | 79 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Washington
€ 749,00
