Lounge Chair Vince Green Fr

Omschrijving / Lounge Chair Vince Green Fr
Als je op zoek bent naar ultiem comfort en een sophisticated look, zit je goed met de Dutchbone Vince. Want je hoeft deze fauteuil niet uit te proberen om te weten dat je hier heerlijk in wegkruipt. Als je naar dit meubel kijkt, is comfort namelijk het eerste woord dat in je opkomt. De stoel is rijkelijk bekleed met zachte corduroy stof, die heerlijk aanvoelt en bovendien zorgt voor een sfeervolle look. Maar wat deze stoel pas echt onweerstaanbaar maakt, is het extra zitkussen dat in de kuip ligt. Probeer maar eens langs deze stoel te lopen zonder er even lekker in weg te kruipen met je favoriete boek een warme kop thee.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548065260 |
| Prijs | € 799,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Green |
| Lengte | 81 cm |
| Breedte | 69 cm |
| Hoogte | 82 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Vince Green Fr
€ 799,00
