Lounge Chair Torrance

Omschrijving / Lounge Chair Torrance
Loungestoel Torrance van Dutchbone heeft veel kenmerken van het stijlvolle design uit de jaren zestig. Zo is daar het visgraatmotief in de stof van deze fauteuil, het slanke, donker houten frame en de dunne poten. Toch past stoel Torrance door zijn moderne vormgeving perfect in een trendy interieur.Tip van Dutchbone: Bekijk ook eens de andere stoelen in de Dutchbone Torrance serie
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548040007 |
| Prijs | € 359,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Multi colour |
| Lengte | 67 cm |
| Breedte | 64 cm |
| Hoogte | 70 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Torrance
€ 359,00
