Lounge Chair Tombag

Omschrijving / Lounge Chair Tombag
Creëer een ultiem ontspannen moment met de Dutchbone Tombag. Deze comfortabele zitzak is ideaal voor een knusse leeshoek, maar ook perfect tijdens een filmavond. Dankzij het handvat aan de achterzijde versleep je ‘m namelijk eenvoudig door de ruimte heen. Het vakje aan de zijkant biedt daarnaast ruimte aan de afstandsbediening, een telefoon of andere kleine spullen. De zachte bekleding maakt de look compleet en vormt een knipoog naar de gezelligheid van een jaren 70 interieur.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548099005 |
| Prijs | € 749,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 99 cm |
| Hoogte | 78 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Tombag
€ 749,00
