Lounge Chair Tilbury Burned Orange

Omschrijving / Lounge Chair Tilbury Burned Orange
Zin om even weg te kruipen met een goed boek en kop thee? Dan is de Dutchbone Tilbury het perfecte gezelschap. Deze royale fauteuil straalt met zijn ronde vormen en zachte bekleding namelijk ultiem comfort uit. De bekleding is voorzien van een subtiel, geweven patroon. Dit maakt het materiaal net even anders en zorgt voor een karakteristiek tintje. Daarnaast geeft de stevige rugleuning met gecapitonneerde zijkanten extra steun én is de fauteuil ook nog eens draaibaar. Hierdoor draai je de stoel met het grootste gemak in iedere gewenste kijkrichting. Heerlijk tijdens een lazy Sunday.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548072923 |
| Prijs | € 999,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Orange |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 73 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Tilbury Burned Orange
€ 999,00
