Lounge Chair Rocca Latte

Omschrijving / Lounge Chair Rocca Latte
Je ziet meteen dat de Dutchbone Rocca serie geïnspireerd is op de tijdloze schoonheid van moeder natuur. De ronde lijnen en natuurlijke tinten doen denken aan de zachte vormen van keien en kiezels. Het meest opvallende meubel van deze serie is natuurlijk de modulaire 4,5-zitsbank, waarin je heerlijk wegkruipt. Plaats de bijpassende poef ervoor om je voeten op te laten rusten en maak het af met de ronde fauteuil. Of gebruik deze juist los voor het creëren van een knus leeshoekje.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548094062 |
| Prijs | € 1.165,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 92 cm |
| Breedte | 107 cm |
| Hoogte | 83 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Rocca Latte
€ 1.165,00
