Lounge Chair Member Whiskey

Omschrijving / Lounge Chair Member Whiskey
Denk je aan een herenclub uit de jaren 50, dan denk je al snel aan kwalitatieve meubels van glanzend fluweel. De Dutchbone Member zou perfect passen binnen dit plaatje. Deze excentrieke stoel is met zijn ronde vormen niet alleen een lust voor het oog, maar nodigt bovendien uit om heerlijk in weg te kruipen. Perfect voor een dagje cocoonen met een goed boek of je favoriete serie. In deze fauteuil voel je je direct helemaal thuis.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548052352 |
| Prijs | € 1.199,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 88 cm |
| Breedte | 82 cm |
| Hoogte | 79 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Member Whiskey
€ 1.199,00
