Lounge Chair Kent Ochre

Omschrijving / Lounge Chair Kent Ochre
De Dutchbone Kent is zo’n typisch meubel dat je vindt bij de kachel of in een knusse hoek. Deze fauteuil straalt namelijk warmte en geborgenheid uit. Het meubel heeft een comfortabele zit en de zachte stof nodigt direct uit om even plaats te nemen. Daarnaast geeft de opvallende armleuning, die de zitting lijkt te omhelzen, een verrassende twist. Samen met de gemêleerde bekleding ontstaat een karakteristieke, tikkeltje vintage look.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548100657 |
| Prijs | € 599,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Polyester |
| Kleur | Yellow |
| Lengte | 86 cm |
| Breedte | 74 cm |
| Hoogte | 66 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Kent Ochre
€ 599,00
