Lounge Chair Kent Bordeaux Red

Omschrijving / Lounge Chair Kent Bordeaux Red
De Dutchbone Kent is zo’n typisch meubel dat je vindt bij de kachel of in een knusse hoek. Deze fauteuil straalt namelijk warmte en geborgenheid uit. Het meubel heeft een comfortabele zit en de zachte stof nodigt direct uit om even plaats te nemen. Daarnaast geeft de opvallende armleuning, die de zitting lijkt te omhelzen, een verrassende twist. Samen met de gemêleerde bekleding ontstaat een karakteristieke, tikkeltje vintage look.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548100640 |
| Prijs | € 56,25 |
| Levertijd | 2 |
| Specificaties | Material: PU-leather, Resistant moulded plast, Metal Seat height (cm.): 48 Seat depth (cm.): 42 Color: Black |
| Materiaal | Cotton |
| Kleur | Red |
| Lengte | 77 cm |
| Breedte | 79 cm |
| Hoogte | 78 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Kent Bordeaux Red
€ 56,25
