Lounge Chair Georgia Terra

Omschrijving / Lounge Chair Georgia Terra
Een plekje waar je je even heerlijk kunt terugtrekken is een must voor iedere woning. Zo’n warme plek creëer je eenvoudig met de Dutchbone Georgia. De naden op de halfronde zitting zorgen samen met de zachte bekleding in diepe, jewel tones voor een gevoel van lived in luxury. Alsof het meubel zo op de set van een vintage filmklassieker zou kunnen staan. De slanke pootjes zorgen daarnaast voor een mooi contrast met de kuip en houden het design luchtig. Een look die haast romantische aanvoelt en vraagt om een ontspannen middag met een goed boek of knusse avond vol gezelligheid met dierbaren. Leuk detail: de barkrukken en eetkamerstoelen zijn stapelbaar. Â
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548083738 |
| Prijs | € 269,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Birch wood |
| Kleur | Red |
| Lengte | 73.5 cm |
| Breedte | 77 cm |
| Hoogte | 71 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Georgia Terra
€ 269,00
