Lounge Chair Flower Green

Omschrijving / Lounge Chair Flower Green
Wil jij even helemaal ontsnappen aan de waan van de dag? Met de Dutchbone Flower geniet jij de hele avond van een knisperend haardvuur, goed boek of mooie filmklassieker. De rijke materialen, warme tinten en het ronde design doen denken aan de roaring twenties. Alsof je je even begeeft in een retro boutique hotel. Bovendien is de fauteuil draaibaar, waardoor je de hele ruimte bewondert vanuit je stoel.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548040861 |
| Prijs | € 899,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Green |
| Lengte | 74 cm |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 76 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Flower Green
€ 899,00
