Lounge Chair Flower Brown

Omschrijving / Lounge Chair Flower Brown
Genieten van een knisperend haardvuur, een goed boek lezen of kijken naar je favoriete film. In de Dutchbone Flower ontsnap jij helemaal aan de waan van de dag. Het ronde design lijkt zo weggelopen uit een retro boutique hotel. De rijke materialen en diepe tinten zorgen daarnaast voor een warme uitstraling. Bovendien draait de fauteuil rond, waardoor je vanuit deze stoel de hele ruimte bewondert.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548104150 |
| Prijs | € 899,00 |
| Levertijd | 2 |
| Specificaties | Material: Steel, Polyester, Resistant moulded plast Assemble: Knocked down Country of origin: CN Seat height (cm.): 48 Seat depth (cm.): 42 Color: Light Grey |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 74 cm |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 76 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Flower Brown
€ 899,00
€ 170,00
