Lounge Chair Emilius Beige

Omschrijving / Lounge Chair Emilius Beige
Dat de Dutchbone Emilius comfortabel zit, zie je al van mijlenver. De rijkelijk bekleedde zitting van deze fauteuil geeft je haast het gevoel dat je wegkruipt in een zachte wolk. Samen met de donkere tonen van het walnootkleurige onderstel, ontstaat een warme uitstraling. Een gevoel dat door de zachte lijnen en ronde vormen extra wordt geaccentueerd. Combineer de fauteuil met de bijpassende poef en droom heerlijk weg met je favoriete boek tijdens een druilerige zondag.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548093560 |
| Prijs | € 599,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 96 cm |
| Breedte | 94 cm |
| Hoogte | 80 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Emilius Beige
€ 599,00
