Lounge Chair Duran Grey Fr

Omschrijving / Lounge Chair Duran Grey Fr
Verander je interieur in a place to warm your soul. Een plek waar je geïnspireerd raakt door goede boeken, mooie films en bijzondere interieur items als de Dutchbone Duran. Deze fauteuil oogt op het eerste gezicht misschien simpel, maar is toch een knap staaltje vakmanschap. Zo is de rugleuning bijvoorbeeld vervaardigd uit één stuk hout en is het kwalitatieve eikenhout afgewerkt met een prachtige, eucalyptus fineer finish. Daarnaast zorgt het verhoogde zitkussen niet alleen voor comfort, maar ook voor dat warme gevoel van de jaren 50, dankzij het stijlvolle visgraatpatroon.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548055780 |
| Prijs | € 789,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Grey |
| Lengte | 66 cm |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 71 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Duran Grey Fr
€ 789,00
