Lounge Chair Bar Velvet Golden Brown

Omschrijving / Lounge Chair Bar Velvet Golden Brown
Zin in een dagje cocoonen? Droom dan weg in de Dutchbone Bar serie. Deze fauteuil en hocker zijn speciaal ontworpen voor ultiem comfort. De rijkelijke voering en ronde vormen nodigen direct uit om heerlijk neer te ploffen. De doorgestikte naden en het matzwarte onderstel zorgen daarnaast voor wat spice en geven de meubels karakter. Een echt statement piece voor in je interieur.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548043275 |
| Prijs | € 639,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 74 cm |
| Breedte | 76 cm |
| Hoogte | 78 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Lounge Chair Bar Velvet Golden Brown
€ 639,00
