Vloerkleed Lennox 5171 - 160 x 230 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 329,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Lennox 5171 - 160 x 230 cm
Karpet (Kleur 5171): 212.000 punten/m², poolhoogte 25 mm, totaalgewicht 2900 g/m². Samenstelling 55% gerecycled polyester / 45% polyester. Collectie Karpetten 2024. Verpakkingsafmetingen 160×19×19 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5414452148169 |
| Prijs | € 329,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 5171 |
| Maat | 160 x 230 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 160 cm |
| Model | Lennox |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Lennox 5171 - 160 x 230 cm
€ 329,00
