Vloerkleed Kapiti 172 - 170 x 230 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 915,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Kapiti 172 - 170 x 230 cm
100% wollen flatweave-karpet, kleur 172, uit Collectie Karpetten 2024. Flatweave-constructie; duurzame, elegante afwerking. Verpakking: 170 × 19 × 19 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 302031 |
| Prijs | € 915,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 172 |
| Maat | 170 x 230 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Model | Kapiti |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Kapiti 172 - 170 x 230 cm
€ 915,00
