Dining table Steven

Omschrijving / Dining table Steven
Als je gek bent op de rustige uitstraling van een Japandi
interieur, zit je goed met de Steven eettafel. Het meubel heeft een rond
tafelblad, gemaakt van melamine. Doordat dit materiaal hittebestendig en kras-
en slijtvast is, heb je er lang plezier van. Daarnaast is het blad afgewerkt
met een prachtige eikenhouten look. Dit gaat perfect samen met de matte, beige poedercoating
van de metalen tafelpoot en maakt het meubel helemaal van nu.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548101357 |
| Prijs | € 329,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | MDF |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 110 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 74 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Dining table Steven
€ 329,00
