Dining Table Dean

Omschrijving / Dining Table Dean
Soms kan slechts één item de sfeer van een hele ruimte naar een hoger niveau tillen. De Dutchbone Dean voegt dankzij het goed doordachte design namelijk direct meer karakter toe aan de eetkamer. Deze opvallende eettafel heeft een groot, ovalen tafelblad met afgeronde randen aan de onderzijde. Het blad rust op vier brede tafelpoten die doen denken aan stevige pilaren en zijn afgewerkt met een speels ribbelpatroon. De ronde vormen van de tafel vormen samen met de diepe walnootkleur een warm geheel, waarmee de ruimte direct verandert in een knusse plek – a place to warm your soul.
Meer informatie
| Merk | Dutchbone |
|---|---|
| EAN | 8718548093782 |
| Prijs | € 1.349,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Oak wood |
| Kleur | Brown |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 76 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Dining Table Dean
€ 1.349,00
