Dining Table Almira Round Oak

Omschrijving / Dining Table Almira Round Oak
Ontdek de Almira serie: stijlvolle ronde en ovale eettafels in eiken en walnoot houtlook. Het mat witte marmerlook blad voegt een frisse touch toe aan je interieur, perfect voor gezellige diners met vrienden en familie.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548092853 |
| Prijs | € 679,00 |
| Levertijd | 2 |
| Materiaal | Sintered Stone |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 115 cm |
| Breedte | 115 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Dining Table Almira Round Oak
€ 679,00
