Dining Table Almira Oval 180 Oak

Omschrijving / Dining Table Almira Oval 180 Oak
Ontdek de Almira serie: stijlvolle ronde en ovale eettafels in eiken en walnoot houtlook. Het mat witte marmerlook blad voegt een frisse touch toe aan je interieur, perfect voor gezellige diners met vrienden en familie.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548102637 |
| Prijs | € 157,50 |
| Levertijd | 2 |
| Specificaties | Material: PU, Steel Seat height (cm.): 47 Seat depth (cm.): 47 Color: Brown |
| Materiaal | Sintered Stone |
| Kleur | Beige |
| Lengte | 180 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 77 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Dining Table Almira Oval 180 Oak
€ 157,50
