Counter Stool Jolien Black/Grey

Bestelhoeveelheid: 2 stuks
€ 199,00
Niet op voorraad
Levertijd: 1 tot 5 werkdagen
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Counter Stool Jolien Black/Grey
Lekker zitten aan je eetbar, dat is belangrijk en dat kan perfect met barkruk Jolien. Een rugleuning en voetensteun zorgen voor een comfortabele zit. Deze lage barkruk is er in veel verschillende kleuren bekleding en twee soorten frame. Het goudkleurige frame geeft je keuken een chic tintje, terwijl het matzwart metalen frame juist een stoere sfeer neerzet. Het is maar net waar je naar op zoek bent, maar met Jolien kan het allemaal! Deze Jolien barkruk is geschikt voor aan het kookeiland.
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548053168 |
| Prijs | € 199,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Met rugleuning: Ja Materiaal onderstel: Staal Basiskleur: Grijs Colour Fastness: 4-4,5 Ergonomisch: Nee Fire retardant: Nee Schuim dichtheid: 25 Meubel afwerking: Gestoffeerd Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 150 Martindale: 40000 Materiaal: Stof Geschikt voor ruimte: Woonkamer Draaibaar: Nee Zitdiepte (cm): 43 Zithoogte (cm): 65 Materiaal zitting: Nylon,Polyester Zitbreedte (cm): 48 Gestoffeerd: Ja Met wielen: Nee |
| Materiaal | Fabric |
| Kleur | Grey |
| Lengte | 54 cm |
| Breedte | 48 cm |
| Hoogte | 89 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Counter Stool Jolien Black/Grey
€ 199,00
