Coffee Table Mason Antique Black

Omschrijving / Coffee Table Mason Antique Black
Salontafel Mason is een koffietafel die tegen een stootje kan. Deze metalen tafel kreeg een fraaie, stoere afwerking. Het opstaande randje is handig voor als er iets omvalt maar ook gewoon mooi om te zien. De ronde salontafel Mason is er in verschillende kleuren
Meer informatie
| Merk | White Label Living |
|---|---|
| EAN | 8718548060838 |
| Prijs | € 219,00 |
| Levertijd | 1 tot 5 werkdagen |
| Specificaties | Kleur onderstel: Zwart Materiaal onderstel: Metaal Type onderstel meubel: Standaard tafelpoot Basiskleur: Zwart Hoogte verstelbaar: Nee Geschikt voor Binnen/Buiten: Binnen Hoogte poot (cm): 38 Inclusief lichtbron: Nee Max. belastbaar gewicht (kg): 10 Materiaal: Aluminium Geschikt voor aantal personen: 1 Voorgemonteerd: No Product diameter (cm): 60 Geschikt voor ruimte: Woonkamer Serienaam: MASON Vorm: Rond Afwerking tafelblad: Gecoat Materiaal tafelblad: Aluminium Type tafel: Bijzettafel |
| Materiaal | Aluminum |
| Kleur | Black |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 40 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Coffee Table Mason Antique Black
€ 219,00
