Vloerkleed Cody 6676 - 160 x 230 cm

Heb je een vraag over dit product? Wij staan klaar om je te helpen! Klik op de Chat knop rechtsonder op de pagina om direct met ons in contact te komen!
€ 329,00
In voorraad
Levertijd: Informeer naar de actuele levertijd
- Persoonlijk advies
- Beste kwaliteitsproducten
- Gratis verzending vanaf €50,-
- 14 dagen bedenktijd
Omschrijving / Vloerkleed Cody 6676 - 160 x 230 cm
Tapijt kleur 6676 — 1.000.000 punten/m², poolhoogte 11 mm, totaalgewicht 3.150 g/m². Samenstelling 55% polyester / 45% polypropyleen (heatset). Collectie Karpetten 2024. Verpakking: 160 × 18 × 18 cm.
Meer informatie
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| EAN | 5414452057096 |
| Prijs | € 329,00 |
| Levertijd | Informeer naar de actuele levertijd |
| Kleur | 6676 |
| Maat | 160 x 230 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 160 cm |
| Model | Cody |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Vloerkleed Cody 6676 - 160 x 230 cm
€ 329,00
